Fotball-VM 2022 på Norsjø Hotell

For første gang i historien faller julebordsesongen sammen med Fotball-VM. Det åpner opp for en hel måned med god stemning og kollektiv VAR-frustrasjon. Vi viser de fleste kamper, og høyner opplevelsen med god mat og drikke. Meny blir publisert når vi nærmer oss november!

Under følger oversikt over kampene vi planlegger å vise.
Ta med venner, uvenner, familie, bonusfamilie, naboer og kom!

Tidspunkt Kamp Gruppe/Runde
Søndag 20. november Gruppespillet
17:00 Qatar – Ecuador Gruppe A
Mandag 21. november
21:00 USA – Wales Gruppe A
Tirsdag 22. november
18:00 Mexico – Polen Gruppe C
21:00 Frankrike – Australia Gruppe D
Onsdag 23. november
18:00 Spania – Costa Rica Gruppe E
21:00 Belgia – Canada Gruppe F
Torsdag 24. november
18:00 Portugal – Ghana Gruppe H
21:00 Brasil – Serbia Gruppe G
Fredag 25. november
18:00 Nederland – Ecuador Gruppe A
21:00 England – USA Gruppe B
Lørdag 26. november
12:00 Tunisia – Australia Gruppe D
15:00 Polen – Saudi-Arabia Gruppe C
18:00 Frankrike – Danmark Gruppe D
21:00 Argentina – Mexico Gruppe C
Søndag 27. november
15:00 Belgia – Marokko Gruppe F
18:00 Kroatia – Canada Gruppe F
21:00 Spania – Tyskland Gruppe E
Mandag 28. november
18:00 Brasil – Sveits Gruppe G
21:00 Portugal – Uruguay Gruppe H
Tirsdag 29. november
17:00 Ecuador – Senegal Gruppe A
17:00 Nederland – Qatar Gruppe A
21:00 Wales – England Gruppe B
21:00 Iran – USA Gruppe B
Onsdag 30. november
17:00 Australia – Danmark Gruppe D
17:00 Tunesia– Frankrike Gruppe D
21:00 Polen – Argentina Gruppe C
21:00 Saudi-Arabia – Mexico Gruppe C
Torsdag 1. desember
17:00 Kroatia – Belgia Gruppe F
17:00 Canada – Marokko Gruppe F
21:00 Japan – Spania Gruppe E
21:00 Costa Rica – Tyskland Gruppe E
Fredag 2. desember
17:00 Ghana – Uruguay Gruppe H
17:00 Sør-Korea – Portugal Gruppe H
21:00 Serbia – Sveits Gruppe G
21:00 Kamerun – Brasil Gruppe G
Lørdag 3. desember 1/8-finaler
17:00 1A – 2B Kamp 49
21:00 1C – 2D Kamp 50
Søndag 4. desember
17:00 1D – 2C Kamp 52
21:00 1B – 2A Kamp 51
Mandag 5. desember
17:00 1E – 2F Kamp 53
21:00 1G – 2H Kamp 54
Tirsdag 6. desember
17:00 1F – 2E Kamp 55
21:00 1H – 2G Kamp 56
Fredag 9. desember Kvartfinaler
17:00 Vinner53 – Vinner54 Kamp 58
21:00 Vinner49 – Vinner50 Kamp 57
Lørdag 10. desember
17:00 Vinner55 – Vinner56 Kamp 60
21:00 Vinner51 – Vinner52 Kamp 59
Tirsdag 13. desember Semifinaler
21:00 Vinner57 – Vinner58 Kamp 61
Onsdag 14. desember
21:00 Vinner59 – Vinner60 Kamp 62
Lørdag 17. desember
17:00 Taper61 – Taper62 Bronsefinale
Søndag 18. desember
17:00 Vinner61 – Vinner 62 VM-Finale